Anasayfa / Basketbol İddaa Tahminleri / 822 ANADOLU EFES – MACCABI TEL AVIV Basketbol Tahminleri

822 ANADOLU EFES – MACCABI TEL AVIV Basketbol Tahminleri

Anadolu Efes geçen hafta evinde Bamberg’e yenilerek basketbol severleri yine şaşırtmayı başardı. Yayın gerisinden 6’da 26’lık şut yüzdesiyle oynamaları mağlubiyette belirleyici olan faktörlerden biri. Ayrıca Bamberg’e reboundlarda 40-29’luk üstünlük verdiler. Oysa Dunston ve Brown gibi önemli atletlere sahip Anadolu Efes’in reboundlarda rakibine ezilmesi beklentilerin ötesinde sürpriz oldu fakat kısa sürede toparlanacaklarını düşünüyorum. Maccabi de çok zor bir dönemde. En kötü euroleague sezonlarından birini geçiriyorlar ve artık sezonun bitişi için gün sayıyorlar. Anadolu Efes’in hedefsiz Maccabi’yi geçmesini bekliyorum. Ayrıca üst için de ideal bir maç olacaktır. Temposu yüksek ve bol skorlu bir maç bekliyorum.

***

Usta Yazarlarımız Bu maçı sizin için 2 saat analiz ettikten sonra bu şekilde bir sonuça varmışlardır. İddaa Tahminleri konusunda uzman olan geniş kadromuz. Sizeher gün banko kuponlar ve banko maçlar sunarak kazanmanızda büyük rol oynamaya devam edecektir. Sitemizin Banko kuponlar bölümündeki hazır kuponlar ile kendiniz yorulmadan uzman kadromuzun hazırladıgı detaylı ve banko kuponlara ulaşabilirsiniz.

Hakkında Emre

Check Also

NBA’DE GÜNÜN BÜRO KUPONU

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar