Anasayfa / Basketbol İddaa Tahminleri / 827 PANATHINAIKOS – REAL MADRID Basketbol Tahminleri

827 PANATHINAIKOS – REAL MADRID Basketbol Tahminleri

Panathinaikos son haftalarda aldığı mağlubiyetlerle birlikte sırlamadaki yerini kaybetmeye başladı ve 6.sıraya kadar geriledi. 9.sıradaki Daçka ile aşağıdan ilk 8 sırayı zorlamaya başlamasıyla beraber Panathinaikos’un da üzerinde baskı oluşmaya başladı. Zalgiris maçında sadece 58 sayı üreten Panathinaikos, O.A.K.A.’da hücumda daha aktif olacaktır diye bekliyorum. Özellikle Rivers ve Mike James’den daha çok skor katkısı geleceğini düşünüyorum.

Bu sezon Real Madrid deplasmanlardan sürpriz mağlubiyetler aldığını görüyoruz. En son olarak da Galatasaray deplasmanında takılmışlardı fakat son haftalarda CSKA ve Fenerbahçe’nin yükselen formuyla Real Madrid’e yaklaştılar ve Real Madrid normal sezonu ilk sırada tamamlamak için kazanması gereken döneme giriyor. Llull liderliğinde Yunanistanda kazanacaklarını düşünüyorum.

***

Usta Yazarlarımız Bu maçı sizin için 2 saat analiz ettikten sonra bu şekilde bir sonuça varmışlardır. İddaa Tahminleri konusunda uzman olan geniş kadromuz. Sizeher gün banko kuponlar ve banko maçlar sunarak kazanmanızda büyük rol oynamaya devam edecektir. Sitemizin Banko kuponlar bölümündeki hazır kuponlar ile kendiniz yorulmadan uzman kadromuzun hazırladıgı detaylı ve banko kuponlara ulaşabilirsiniz.

Hakkında Emre

Check Also

NBA’DE GÜNÜN BÜRO KUPONU

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar