Anasayfa / Basketbol İddaa Tahminleri / 828 BAMBERG – FENERBAHÇE Basketbol Tahminleri

828 BAMBERG – FENERBAHÇE Basketbol Tahminleri

Brose Basket Bamberg, İstanbul’da Anadolu Efes’i yenerek geçen haftanın sürpriz sonucunu elde etti. Bu hafta işleri ise Fenerbahçe karşısında çok daha zor olacaktır. Türk taraftarlarında salona giderek Fenerbahçe’yi destekleyecekleri bir deplasman olacağını da belirtmek gerekiyor. Bamberg mücadeleyi seven bir takım. Kalite olarak rakibinin gerisinde olmasına rağmen kolay kolay pes etmeyecektir. Bu sezon bir çok maçı da son toplarda kaybettiler. Fenerbahçe de ise eksikler olmasına rağmen genel olarak iyi durumda. Kısa dönemli sakatlıkları idare edebildiklerini görüyoruz. Bu maçta yakın bir maç bekliyorum. Handikap Bamberg için avantaj olabilir fakat handikapsız oynayacak bahis severler için MS2’yi öneriyorum. Maçın kaderi yine son toplarda belli olabilir.

***

Usta Yazarlarımız Bu maçı sizin için 2 saat analiz ettikten sonra bu şekilde bir sonuça varmışlardır. İddaa Tahminleri konusunda uzman olan geniş kadromuz. Sizeher gün banko kuponlar ve banko maçlar sunarak kazanmanızda büyük rol oynamaya devam edecektir. Sitemizin Banko kuponlar bölümündeki hazır kuponlar ile kendiniz yorulmadan uzman kadromuzun hazırladıgı detaylı ve banko kuponlara ulaşabilirsiniz.

Hakkında Emre

Check Also

NBA’DE GÜNÜN BÜRO KUPONU

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar