Anasayfa / Basketbol İddaa Tahminleri / BEŞİKTAŞ – FENERBAHÇE MAÇI TAHMİNİ

BEŞİKTAŞ – FENERBAHÇE MAÇI TAHMİNİ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

14 Haziran Çarşamba  gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz . Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

802 BEŞİKTAŞ – FENERBAHÇE MS 1 2,45

Final serisinin Ataşehir’deki ilk ayağını tamamladık, F.Bahçe hata yapmadı ve 2-0’ı yakaladı. Ama bu iki maçta da beklenenden çok daha iyi direndi Beşiktaş. Sonuçta bu seyirci önünde nice Euroleague devlerini 15’e 20’ye yatırdı F.Bahçe. Ufuk Sarıca’nın Beşiktaş’ı iki maçta da bence iyi sınavlar verdi ve Akatlar’da F.Bahçe’ye çok daha zor anlar yaşatacağını hissettirdi. Şahsen siyah beyazlıların en azından bir maç alacağını düşünüyorum Akatlar’da. Seyirci desteğini de arkasına alacak siyah beyazlıların bu maçta o galibiyeti alabilme ihtimali var. Önce handikaplı sonra handikapsız denenebilirler.

Hakkında Emre

Check Also

NBA’DE GÜNÜN BÜRO KUPONU

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar