Anasayfa / Genel / KHIMKI – OLYMPIAKOS

KHIMKI – OLYMPIAKOS

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

18 Ocak Perşembe gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

833 KHIMKI – OLYMPIAKOS (h0,5) MS 2 1,70

Olympiacos, Maccabi engelini hiç de zorlanmadan geçmesini bildi. Atletik olarak Maccabi’nin yavaş ayaklı Olympaikos’u zorlayabileceğini düşünüyordum fakat savunmada üst seviyede organize olan Olympiakos rakibine pek şans vermedi doğrusu. Skoru da takımda içinde yayarak önlem alınması zor bir takım olduklarını da gösterdiler. Khimki, Kızılyıldız deplasmanında kazandı fakat Shved’in performansıyla rakiplerini geçtiler. Kızılyıldız’da zaten Rochestie dışında oyunun içinde de olan bir oyuncu bulmak zordu. Khimki için beklenenden kolay bir galibiyet getirdi. Ben Olympiakos’un çok zorlanabileceğini düşünüyorum deplasmanda ama galibiyete daha yakın.

Hakkında admin

Check Also

Organization: the Best Ease!

Getting Started With Your Online Organization Once you have decided your small business is match …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir