Anasayfa / Banko Kuponlar / Günün NBA Bankosu

Günün NBA Bankosu

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

19 Ocak  Cuma gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

Cleveland’ın son yılların en başarısız dönemlerinden birini yaşıyor. Son 10 maçta sadece 2 kez kazanabildiler ve Doğu’da 3.sıraya kadar gerilediler. Son maçta Golden State karşısında reaksiyon vermeleri bekleniyordu ancak maça iyi başlamalarına rağmen ikinci yarıda oyundan düştüler. Takım savunmaları aksamaya devam ediyor. Orlando ise konferansın zayıf takımlarından birisi. 7 maçlık mağlubiyet serilerini Minnesota gibi güçlü bir takım karşısında son vermiş olmaları bu maça gelirken özgüvenlerini yükseltiyor. Cleveland karşısında sonuna kadar direnmeye çalışacaklardır. Cleveland’ın ise güvenilecek durumu kalmadı.

Hakkında Emre

Check Also

26 Eylül İddaa Tahminleri

627 Genoa – Chievo 2,5 Altı : 1.50 629 Napoli – Parma 2,5 Üstü : …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar