Anasayfa / Genel / SOCHAUX – NANCY

SOCHAUX – NANCY

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

19 Ocak  Cuma gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

193 SOCHAUX – NANCY MS 1 1,85

Sochaux, geçen hafta evinde kritik 3 puan bıraktı. Lens ile oynayacakları maç ertelendiği için hafta içini dinlenerek geçirdiler. Evlerinde kaldılar, kuvvetliler ve kazanmak zorundalar. Rakibin düşüşte olmasını avantaja çevirmeye çalışacaklar.

Nancy, kritik zamanda gelen antrenör değişikliği sonrası zor bir dönem geçiriyor. Ligde sağlam bir konumda değiller, ellerinde genç ve istikrarsız bir kadro var. 21 puanları var ve en az 7 galibiyete ihtiyaçları var. Ligde kalmaya çalışıyorlar, bu maçta da direneceklerdir. Ev sahibinin galibiyete yakın olduğunu düşünüyorum. 2.5 Gol Altı seçeneği de düşünülebilir.

Hakkında admin

Check Also

Business: the Top Convenience!

Getting to grips with The Online Organization Once you’ve resolved your company is match for …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir