Anasayfa / Basketbol İddaa Tahminleri / 23 Ocak NBA İddaa İdeal Tercihleri

23 Ocak NBA İddaa İdeal Tercihleri

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

23 Ocak Salı gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

Houston son dönemde iyi bir form yakaladı. Harden’ın dönüşü de takımı yukarıya çekmiş durumda. Son maçta Golden State’i mağlup etmeyi bildiler. Miami ise Brooklyn şokunu Charlotte’ı yenerek üzerinden attı. Son 10 maçta 8 galibiyet alarak buraya geliyorlar ancak Houston Harden önderliğinde maçı kazanmaya ve 9,5’luk handikabı aşmaya yakın.

Utah kötü gidişata Clippers karşısında dur dedi ve önemli bir sonuca imza attı. New York karşısında da maça çok iyi başlayıp ardından düşüşe geçmişlerdi. Atlanta son döneme bazı galibiyetler sıkıştırdı ancak gücü kısıtlı bir takım. Utah form tutmaya başlarken yanlarında yer almak gerekir. 2,5’luk handikabı da aşarlar.

Denver’ın istikrarsız performansı devam ediyor. Top kayıpları konusunda ciddi sıkıntıları var. Oyuna yön veren uzunları olmaları da rakip savunmaları çok zorluyor ve bunun avantajını hücumda kullanıyorlar. Portland ise peş peşe 3 maç kazanarak morallendi. Şimdi önemli bir eşikteler. Tempolu oyun bekliyoruz. 211,5’luk barem aşılmaya adaya.

Clippers’ın galibiyet serisi son maçta Utah deplasmanında son buldu. İlk yarı tanınmayacak haldeydiler ve 76 sayı yediler. İkinci yarı savunmalarını toparlasalar da yeterli olmadı. Minnesota da tempolu basketbol oynayan, atletik forvetlere sahip. Clippers’ın oyununa aynı şekilde karşılık vereceklerdir. 221,5’luk baremin aşılmasını bekliyoruz.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar