Anasayfa / Yorum ve Analiz / PLATANIAS – APOLLON SMIRNIS

PLATANIAS – APOLLON SMIRNIS

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

05 Şubat Pazartesi gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

552 PLATANIAS – APOLLON SMIRNIS ÇS X2 1,48

Alt sıraları yakından ilgilendiren karşılaşmada 16. sıradaki Platanias ile 14. sıradaki Apollon karşı karşıya geliyor. Platanias’ın ligde kalma umudu -bana göre- yok. 9 puana sahipler. Apollon ise küme düşme hattının hemen üzerinde fakat puan olarak alt sırasındaki Kerkyra ile eşit puana sahipler. Savunmaları o bölgeye göre iyi durumda fakat kaznamama sorunları var. 19 haftada sadece 2 kez kazanabildiler. Düşük skorlu bir müsabaka ve Apollon’un kaybetmemesini bekliyorum. 02 çifte şans öneriyorum.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar