Anasayfa / Yorum ve Analiz / MACCABI TEL AVIV – BARCELONA

MACCABI TEL AVIV – BARCELONA

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

08 Şubat Perşembe gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

836 MACCABI TEL AVIV – BARCELONA MS 1 1,40

Barcelona son dönemde toparlanmasına rağmen istediği sonuçları almakta zorlanınca sonunda faturayı koça kestiler. Koç değişikliği play-off’lara kalmak için yeterli olabilecek mi bunu zaman gösterecek fakat yeni gelen koçun da biraz zamana ihtiyacı olacaktır. Takımda bir lider eksikliği olması nedeniyle maçın kritik noktalarında sorumluluk alacak isim bulmakta zorlanıyorlar. Maccabi Tel Aviv ise bu sezon başarılı bir sezon geçiriyor. Guard kombinasyonunda yırtıcı bir ikiliye sahipler. Maccabi Tel Aviv’in evinde kazanmaya daha yakın olduğunu düşünüyorum.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar