Anasayfa / Yorum ve Analiz / PANATHINAIKOS – BASKONIA VITORIA

PANATHINAIKOS – BASKONIA VITORIA

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

08 Şubat Perşembe gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

837 PANATHINAIKOS – BASKONIA VITORIA MS 1 1,25

Panathinaikos önemli bir uzun takviyesine daha giderek atletik ve enerji seviyesi yüksek olan pota altına NBA’den Payne’i de ekledi. Payne pota altı rotasyonunda yeşilleri oldukça rahatlayacaktır. Zaten Calathes takımı hücumda oldukça iyi bir şekilde organize ediyor. Evlerinde seyirci desteği ile birlikte galibiyete yakın olduklarını düşünüyorum. Baskonia deplasmanlarda sürpriz potansiyeline sahip fakat maç sonunu getirmekte zorlanıyorlar. Fenerbahçe maçını da İstanbul’da çok iyi iş çıkarmışlardı fakat sonunu getirememişlerdi. Yeşillerin galibiyete yakın olduğunu düşünüyorum.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar