Anasayfa / Yorum ve Analiz / BOS CELTICS – MEM GRIZZLIES

BOS CELTICS – MEM GRIZZLIES

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

27 Şubat Salı gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

981 BOS CELTICS – MEM GRIZZLIES (h6,5) IY 1 1,70

Doğu’da lider Raptors’ı yarım galibiyet geriden takip eden Celtics evinde rahat geçmesi beklenen bir karşılaşmaya çıkıyor. Memphis Grizzlies 9 maçtır galibiyet yüzü göremiyor. Grizzlies’in bu 9 müsabakalık sekansına göz atıldığında devresi 51-51 biten Pistons randevusu haricinde soyunma odasına hep geride gittiğini görüyoruz. Bir başka deyişle, takımın ruh hâli pek iç açıcı değil. Boston gibi sert bir deplasmana da gerçekçi bir inanç eşliğinde çıkacaklarını düşünmüyorum. Ev sahibi motivasyon problemi yaşamadığı takdirde fişi erken çekmeye yakın görünüyor.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar