Anasayfa / Yorum ve Analiz / DET PISTONS – MIL BUCKS

DET PISTONS – MIL BUCKS

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

1 Mart Çarşamba gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

801 DET PISTONS – MIL BUCKS (h1,5) MS1 1,70

Milwaukee Bucks ateşle oynuyor. Üstelik ateşle oynarken bizim de canımızı sıkıyor. Önlerindeki kısa vadeli fikstüre bakıldığında sıkıntının büyüme ihtimali rahatlıkla görülebilir, zira peş peşe Doğu’da play-off yarışı veren rakiplerle yüzleşecekler. Benim Bucks’ın son dönem formunda çıkarımım şu: 6. veya 7. olmayarak Cavaliers ile Celtics’ten kaçmak istiyorlar. Bir başka deyişle, “mademki ev sahibi avantajı elde edecek konuma erişemiyoruz; geçtiğimiz sezon elendiğimiz Toronto Raptors ile eşleşip rövanş motivasyonu elde edelim. Bu tarz hesaplar yapmak için henüz erken olduğunun farkındayım, fakat takımın üzerindeki hava bu yönde. Öte yandan, Detroit Pistons cephesi için play-off rüyası git gide uzaklaşıyor. Stan van Gundy ve ekibi bu gece itibariyle varını yoğunu parkeye koymalı. Tren kaçmak üzere. Tüm bu sebepler eşliğinde ev sahibini bir adım önde görüyorum.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar