Anasayfa / Yorum ve Analiz / BARI – SPEZIA

BARI – SPEZIA

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

13 Mart Salı gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

412 BARI – SPEZIA MS 1 1,85

Hafta sonu Vercelli karşısında değerli bir oyun ortaya koymasına rağmen son dakika golü ile sahadan 1 puanla yetinmek zorunda kalan Bari vardı. Vercelli maçındaki sıkıntıları gördükleri taktirde Spezia karşısında galibiyete yakın olduklarını düşünüyorum.

Sahasında ligin en vasat takımı Ternana karşısında dahi kazanmayan ve oyun kalitesi olarak çok aşağılarda kalan bir Spezia var. Cesena ve Ternana maçlarında özellikle topa sahip olmada ve rakip alana çabuk top taşımada ciddi sorunlar yaşadılar.

Bari, son maçlarda rakibe oranla daha derli toplu ve daha çok disiplinli. Saha avantajı ile beraber Bari’nin kazanmaya yakın olan taraf olduğunu düşünüyorum.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar