Anasayfa / Yorum ve Analiz / BARCELONA – CHELSEA

BARCELONA – CHELSEA

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

14 Mart Çarşamba gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

208 BARCELONA – CHELSEA 2.5Üstü 1,45

1-1’in rövanşında Barça, Camp Nou faktörüyle de avantajı eline geçirdi. Zira daha önceden kalan bir hesapları vardı. İki takımın son eşleşmelerinde Chelsea, Barcelona’yı eleyip Devler Ligi’nde final biletini kapmıştı. Bu şansı tekrarlayabilirler mi? Zor, ama imkansız değil… Chelsea yine kontrollü oyunu tercih edecek ama Messi ve arkadaşlarının pres ve baskıları karşısında ne kadar direnç gösterebilirler muamma! Barcelona’nın oranını değersiz bulduğum için alternatif tercihlerden üste yöneldim. Rövanşta gol barajı aşılabilir.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar