Anasayfa / Yorum ve Analiz / POR T BLAZERS – CLE CAVALIERS (h2,5)

POR T BLAZERS – CLE CAVALIERS (h2,5)

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

16 Mart Cuma gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

976 POR T BLAZERS – CLE CAVALIERS (h2,5) IY 1 1,70

Gecenin merakla beklenen kapışmasında Trail Blazers’ın konuğu Cavaliers olacak. Portland ekibinin 10 karşılaşmadır bileği bükülmüyor ve inanılmaz bir özgüvenle oynuyorlar. Cavs burada bir sürpriz yapacaksa da bunun son bölümde yaşanacak bir geri dönüş eşliğinde gerçekleşeceği kanaatindeyim. Olanca momentumu arkasına almış ev sahibinin süratli başlama olasılığı epey yüksek. Bu doğrultuda benim önceliğim İY 1. Sürpriz arayanlar için 1/2 tercihi mantıklı olur.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar