Anasayfa / Genel / UTA JAZZ – LA CLIPPERS (L:211,5)

UTA JAZZ – LA CLIPPERS (L:211,5)

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

6 Nisan Cuma gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

964 UTA JAZZ – LA CLIPPERS (L:211,5) AÜ Altı 1,70

Bundan 4-5 hafta önce play-off yapma ihtimali epey zayıf görünen Utah Jazz bugün itibariyle Batı 4.lüğü için avantajlı konum elde etmiş durumda. Ancak 9. sıradaki Denver ile aralarında halen sadece 2 galibiyetlik fark bulunduğunu da ifade etmek gerekir. Konuk Clippers ise şu an play-off spotunun 2 galibiyet gerisinde, fakat her an her şey olabilir. Çünkü bu mücadelenin ardından içeride peş peşe Denver, New Orleans, Lakers fikstürü mevcut. Bu gece kaybettikleri takdirde o avantajlı fikstürün bir anlamı olmayacak. Utah deplasmanından çıkmalarının son derece güç olduğu aşikar, ancak iş bu noktaya gelmişken ellerinden geldiğince kovalayacaklardır. Bu sebeple ben 7.5 sayılık handikapı riskli buluyorum. Maçın önemine ve Jazz savunmasının elit seviyesine güvenerek alt tercihinde bulunacağım. 211.5 sayılık barajın bu randevu için ciddi anlamda yüksek kaldığını düşünüyorum

Hakkında admin

Check Also

28 Ekim Banko İddaa Kuponları

467 Racing Club – San Lorenzo 1 : 1.40 143 Rb Leipzig – Schalke Var …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir