Anasayfa / Genel / DEN NUGGETS – POR T BLAZERS (h4,5)

DEN NUGGETS – POR T BLAZERS (h4,5)

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

10 Nisan Salı gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

987 DEN NUGGETS – POR T BLAZERS (h4,5) MS 1 1,70

5 maçtır kazanan Denver Nuggets’ın konuğu son 4 karşılaşmasından mağlup ayrılan Portland Trail Blazers. Denver cephesi için final gecesindeki Minnesota deplasmanı öncesi son viraj. Şu an 9. basamakta yer almalarına karşın ipler ellerinde. Kalan iki müsabakayı kazandıkları takdirde play-off vizesini cebe koymuş olacaklar. Trail Blazers ise play-off sürecine 3 numaradan dahil olma uğraşında. Onlar için asıl kritik maç son geceki Utah Jazz kapışması olacak. Denver’da kaybetseler dahi Utah’ı yenerlerse 3. basamak Damian Lillard ve arkadaşlarının olacak. Bu gece daha çok ihtiyacı olan ve momentum anlamında avantajı bulunan ev sahibinin hata yapmayacağını düşünüyorum.

Hakkında admin

Check Also

TWENTE – ALMERE CITY

186 TWENTE – ALMERE CITY 2,5 Üstü 1,25 Son haftaların formda iki takımı Twente ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir