Anasayfa / Yorum ve Analiz / NO PELICANS – SA SPURS (L:210,5)

NO PELICANS – SA SPURS (L:210,5)

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

12 Nisan Perşembe gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

806 NO PELICANS – SA SPURS (L:210,5) AÜ  Altı 1,70

Play-off sıralaması açısından hayati bir buluşma. Pelicans kazanırsa diğer maçların neticesine göre 4, 5 veya 6. basamaklardan birine konumlanacak. Kaybederlerse diğer maçların neticesine göre 8. sıraya düşme olasılıkları hayli yüksek. Spurs için de pek çok senaryo söz konusu. Teksas temsilcisi kaybettiği takdirde 8 numara olabilir ve bu da hiç alışık olmadığımız biçimde erken bir hüsran anlamına gelir. Zira Rockets’ı saf dışı bırakmak hiç kolay bir görev değil. Gregg Popovich’in tempo ayarına özellikle dikkat edeceği bir 48 dakika beklentisindeyim. New Orleans’ta skor umulduğu kadar yükseğe çıkmayacaktır.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar