Anasayfa / Yorum ve Analiz / SPORTING LİZBON – ATLETICO MADRID

SPORTING LİZBON – ATLETICO MADRID

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

12 Nisan Perşembe gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

168 SPORTING LİZBON – ATLETICO MADRID TG 2-3 1,75

Atletico Madrid ilk maçı 2-0 kazanarak büyük bir avantaj elde etti. İlk maçta da mücadelenin 2-3 gol aralığında biteceğini tahmin etmiştik. Nitekim yanıltmadılar! Şimdi Portekiz’de de yine benzer bir senaryo olması muhtemel görünüyor. Kim kazanır, mücadele nasıl sonuçlanır bilinmez ancak Atletico Madrid’in hem turlayacağını hem de tekrardan mücadelenin 2-3 gol aralığında biteceğini düşünüyorum. 1.75’lik orandan kuponlarınızda değerlendirebilirsiniz.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar