Anasayfa / Yorum ve Analiz / NO PELICANS – POR T BLAZERS (h3,5)

NO PELICANS – POR T BLAZERS (h3,5)

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

20 Nisan Cumartesi gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

961 NO PELICANS – POR T BLAZERS (h3,5) MS 2 1,70

İkinci maçın devresini beklentim doğrultusunda üstün kapamasına karşın son bölümde Pelicans’ı durduramayarak 2-0 geriye düşen Blazers cephesi için tamam ya da devam mücadelesi. Denk güçlerin kapışması olarak nitelenebilecek bu serinin 4-0’a doğru ilerlemesi büyük sürpriz olur. Ben bu gecenin Portland tarafına meyilli olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu karşılaşmayı kaybettikleri takdirde hakikaten 4-0 görme ihtimalimiz %90’lara ulaşır. Bir 3-6 eşleşmesinde favori olmayan takımın seri süpürebilmesi sık rastladığımız bir durum olmadığından tercihim 2. New Orleans Pelicans her ne kadar dominant bir görüntü verse de Portland’ın söyleyecek birkaç sözü olmalı.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar