Anasayfa / Genel / IND PACERS – CLE CAVALIERS (h1,5)

IND PACERS – CLE CAVALIERS (h1,5)

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

28 Nisan Cumartesi gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

965 IND PACERS – CLE CAVALIERS (h1,5) MS 1 1,70

Wizards-Raptors serisinden farklı olarak Pacers ile Cavaliers evlerinde birbirlerine birer maç teslim ettiler. Bunun dışında konjonktür aynı; bu gece Pacers kazanırsa düğüm Cleveland’daki 7. maçta çözülecek. Cavs kazanırsa seri sonu. Geride kalan 5 müsabakanın tamamında büyük karakter koyan Indiana Pacers’ın en azından karar gecesi düellosunu hak ettiğini düşünüyorum. Sezon şu an masada duruyor. Ev sahibi elinden geleni yaparak bu işi uzatacaktır diye düşünüyorum. LeBron 7. maçı kolay kolay vermez, bunu herkes biliyor. Ancak son ihtimale kadar denemek gerekir. Pacers takımı bu mental kuvvete sahip.

Hakkında admin

Check Also

Organization: the Best Ease!

Getting Started With Your Online Organization Once you have decided your small business is match …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir