Anasayfa / Genel / BOS CELTICS – PHI 76ers (L:208,5)

BOS CELTICS – PHI 76ers (L:208,5)

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

1 Mayıs Salı gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

991  BOS CELTICS – PHI 76ers (L:208,5) AÜ Üstü 1,70

Boston ilk turda 7 maçlık yorucu bir Milwaukee serisi oynadı. Bu seri mental ve fiziksel açıdan Boston’u yıprattı diye düşünüyorum. Sonuçta istediklerini aldılar ama ilerideki maçlara mutlaka sirayet edecektir. Philadelphia ise normal sezonun son bölümünü müthiş geçirmişti. İlk turda da Miami karşısında açıkçası çok da zorlanmadan 4-1 ile mutlu sona ulaştılar. Bir süredir de maç oynamadıkları için diri durumdalar. Aslında nispeten tecrübesiz takımlar için bu kadar iyi durumdayken ara vermek ters etki yapabilir. Ancak Philadelphia’nın mevcut temposu ve gösterdiği uyum, Boston karşısında en az onlar kadar şansları olduğunu gösteriyor. Öncelikle üst, sonrasında konuk ekip galibiyeti düşünülmeli.

Hakkında admin

Check Also

Business: the Final Comfort!

Getting Started With Your Online Business Once you have made the decision your small business …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir