Anasayfa / Genel / BOS CELTICS – PHI 76ers (L:203,5)

BOS CELTICS – PHI 76ers (L:203,5)

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

10 Mayıs Perşembe gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

818 BOS CELTICS – PHI 76ers (L:203,5) AÜ Altı 1,70

Sixers nihayet bir maç kazanarak hayatta kaldı ve seriyi şimdilik uzatmış oldu. Öte yandan, bu gece Celtics kazandığı takdirde Doğu’nun finalinde Cavaliers’ın rakibi belli olacak. 76ers peş peşe ikinci galibiyetini alabilir ise seri tekrardan Philadelphia’ya taşınacak. Taraf tercihi açısından son derece riskli bir karşılaşma olduğu apaçık. Boston’dan çıkışın hiçbir zaman kolay olmadığını sık sık dile getirmeye çalışıyorum. Ayrıca Sixers cephesi Celtics savunmasına karşı geride kalan 4 müsabakada da büyük sıkıntılar yaşadı. Bu zorlu kapışma için en mantıklı beklenti düşük yine tempo ve yüksek sertlik olacaktır. Barem 200 bandının altına düşmedikçe aşılmaz diye düşünüyorum.

Hakkında admin

Check Also

Organization: the Ultimate Convenience!

Getting to grips with The Online Organization Once you’ve came to the conclusion your small …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir