Anasayfa / Yorum ve Analiz / HOU ROCKETS – GS WARRIORS (h1,5)

HOU ROCKETS – GS WARRIORS (h1,5)

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

15 Mayıs Salı gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

980 HOU ROCKETS – GS WARRIORS (h1,5) MS 1 1,70

Batı Konferansı’nda sezon başından bu yana beklenen Houston Rockets-Golden State Warriors eşleşmesi nihayet gerçekleşti ve serinin ilk maçı bu gece Teksas’ta oynanacak. Muhtemelen 6 veya 7 karşılaşma izleyeceğimiz bu keyifli seriden kimin NBA finaline yükseleceği epey küçük ayrıntılarla belli olacak gibi. Açılış mücadelesi içinse Rockets bir adım önde. Normal sezonu lider bitiren James Harden ve arkadaşları son şampiyon karşısında agresif bir oyun ortaya koyarak patronun kim olduğunu göstermek isteyecektir. Ben Warriors’ın ikinci maçı çalabileceğini, fakat bu gece ev sahibinin 1-0 öne geçeceğini düşünüyorum.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar