Anasayfa / Yorum ve Analiz / HOU ROCKETS – GS WARRIORS (h1,5)

HOU ROCKETS – GS WARRIORS (h1,5)

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

17 Mayıs Perşembe gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

988 HOU ROCKETS – GS WARRIORS (h1,5) MS 1 1,70

aGolden State Warriors merakla beklenen serinin açılış maçında avantajı cebine koymayı bildi. Şimdi Teksas’ta ikinci randevu zamanı ve Rockets mutlak suretle kazanmak zorunda. Aksi halde hiç umulmadık biçimde süprülerek elenebilirler. Bütün sezonu muazzam seviyede oynamış ve NBA lideri olarak play-off sürecine girmiş bir takımın son şampiyon karşısında bile olsa taraftarı önünde peş peşe 2 kez kaybedeceğini düşünmüyorum. Houston Rockets kazanır ve seri 1-1’e bağlanır.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar