Anasayfa / Yorum ve Analiz / FENERBAHÇE – ZALGIRIS

FENERBAHÇE – ZALGIRIS

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

18 Mayıs Cuma gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

997 FENERBAHÇE – ZALGIRIS MS 1 1,25

Fenerbahçe yine Nisan ayında performans olarak zirveye çıktı ve fırtına gibi esti. Kurt hoca yine takımını hazır olması gereken zamanda en iyi formla getirmesini bildi. Tecrübeli hoca bu noktalarda fark yaratmasını çok iyi biliyor. Türkiye liginde rakiplerini dominant bir performansla geçerek normal sezonu zirvede çok rahat bir şekilde tamamladılar. Final four’da geçen sezon ki gibi dar bir rotasyonla ve mecbur kalmadıkça yalnız yabancı rotasyonunu kullanarak maçlara çıkacaklardır. Takımın tecrübeli isimleri Jan Vesely ve Sloukas’ın performansı belirleyici olacak fakat Wanamaker ve Guduric gibi final four tecrübesi pek olmayan isimlerin nasıl bir performans kaydedeceği de çok kritik olacak. Zalgiris final four’a ulaşarak çok önemli bir işe imza attı. Bütçe olarak Euroleague’in en kısıtlı bütçelerinden biri olmalarına rağmen harika bir performans buraya geldiler. Başta koç Saruna Jasikevicius ve yükselen yıldızı Pangos’a her gün teşekkür etseler azdır. Bu maçta beklentiler çok yüksek olmayacağı için rahatta olacaklar. Stres’den uzak olmaları maça nasıl yansır tahmin etmek zor. Alt ve Ms1 tercihlerinin biraz daha yakın olduğunu düşünüyorum.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar