Anasayfa / Yorum ve Analiz / LAZIO – INTER

LAZIO – INTER

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

20 Mayıs Pazar gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

434 LAZIO – INTER ÇS 1X 1,30

Lazio için bu mücadelede beraberlik yeterli bir sonuç olacak. Bu anlamda daha önceki maçlara nazaran daha kontrollü olacaklarını düşünüyorum. İmmobile’nin oynama ihtimali yüksek iken, önemli bir eksikleri yok. İnter, yeni sezonun planlarını bu maçın sonucuna göre yapacak. Mutlak olarak kazanmak zorundalar ve en büyük avantaj, eksiksiz olarak sahaya çıkacak olmak.

Sezon içindeki performanslar göz önüne alındığında Lazio’nun İnter’den daha iyi, daha disiplinli olduğunu görmek mümkün. Orta skor beklentim var. Bu anlamda alternatif tercih olarak 2,3 GOL bahsi değerlendirmeli. Öncelikli tercihim Lazio’nun yenilmezliği olacak.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar