Anasayfa / Yorum ve Analiz / GS WARRIORS – HOU ROCKETS (L:226,5)

GS WARRIORS – HOU ROCKETS (L:226,5)

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

21 Mayıs Pazartesi gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

820 GS WARRIORS – HOU ROCKETS (L:226,5) AÜ Üstü 1,70

Golden State deplasmanda 1 maç çalarak saha avantajını ele geçirmişti. Houston ikinci maçı kazanarak en azından durumu dengeledi ve mental açıdan seriye tutundu. Warriors’un evinde çok net bir basketbol oynuyor olması Houston’un işini zorlaştırıyor gibi gözükse de Chris Paul’ün Curry karşısında son maçta sergilediği performans gözlerden kaçması. Hele ki iç sahada Curry’nin ritminden yoksun bir Warriors zorlanabilir. O yokken zorlanmadılar diyebilirsiniz ama Curry yokken zaten başka planda oynuyorlardı, varken ve kötü oynarken bambaşka bir senaryo çıkabilir. Her durumda yüksek skor beklentisi normal, bence toplam sayı barajı aşılır.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar