Anasayfa / Yorum ve Analiz / CLE CAVALIERS – BOS CELTICS (L:206,5)

CLE CAVALIERS – BOS CELTICS (L:206,5)

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

22 Mayıs Salı gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

964 CLE CAVALIERS – BOS CELTICS (L:206,5) AÜ Altı 1,70

Sertlik anlamında eski Doğu serilerini andıran bir eşleşme oluyor. 3. maçta baraj altı tercihimiz isabetli olmasına karşın Cavaliers beklentimden yüksek skora ulaştı. Celtics cephesi 4. karşılaşma öncesi savunma üzerine ayarlamalar gerçekleştirecektir. Bu doğrultuda Cavs takımının skor seviyesinin 100 civarına çekileceğini düşünüyorum. Bu da müsabakayı 206.5 bareminin altında tutmaya yetecektir. Taraf tercihi içinse Cleveland’da oynayacak olmanın avantajıyla LeBron ve arkadaşları ağır basıyor. Ancak benim önceliğim alt seçiminden yana olacak.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar