Anasayfa / Yorum ve Analiz / (h0,5) HOU ROCKETS – GS WARRIORS

(h0,5) HOU ROCKETS – GS WARRIORS

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

25 Mayıs Cuma gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

982 (h0,5) HOU ROCKETS – GS WARRIORS  MS 1 1,70

Beklentilerimizi karşılayarak karakterli bir 4. maç geçiren Rockets seriyi 2-2’ye bağladı ve avantajı yeniden eline aldı. Bu gece mutlak suretle kazanmak zorundalar, çünkü California’da bir kez daha kazanma ihtimalleri imkansıza yakın. Elbette böyle bir kapışmanın neticesini tahmin edebilmek hiç kolay değil, fakat ben Rockets’ın momentumu sırtına almışken öne geçeceğini düşünüyorum. Warriors bu kez Teksas’tan çıkamayacaktır. Houston Rockets tarafındayım.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar