Anasayfa / Yorum ve Analiz / CLE CAVALIERS – BOS CELTICS (L:202,5)

CLE CAVALIERS – BOS CELTICS (L:202,5)

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

26 Mayıs Cumartesi gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

990 CLE CAVALIERS – BOS CELTICS (L:202,5) AÜ Altı 1,70

Bu seride iki takım da kendi oyun karakterini rakibine kabul ettirdiği maçları kazandı. Boston özellikle iç sahada çok iyi savunma performansları sergiledi. Cleveland’ın 3-2 geride olduğu seriyi kazanması ve doğu şampiyonu olması için iki maçta ekstra işler yapması lazım. Belki bu maçı Lebron’a bir-iki destekçi bularak kazanabilirler ama 7.maça gidilirse işler yine de çok zor. Taraf bahsi oynamayın derim. Serinin genelinde olduğu gibi düşük skorlu bir maç izleyebiliriz. Önceliğim alt.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar