Anasayfa / Yorum ve Analiz / GS WARRIORS – HOU ROCKETS (h5,5)

GS WARRIORS – HOU ROCKETS (h5,5)

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

27 Mayıs Pazar gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

669 GS WARRIORS – HOU ROCKETS (h5,5) IY 1 1,70

NBA’de bu sezon konferans finalleri geçtiğimiz yıla nazaran katbekat çekişmeli geçiyor. Dün gece 3-3’e bağlanan Doğu cephesi gibi Batı cephesinin de eşitliğe bürünme ihtimali epey yüksek görünüyor. Houston Rockets’ta CP3’nin forma giyemeyecek olması da bu olasılığı yukarı çeken etkenlerin başında geliyor. Çünkü Paul hakikaten seri boyunca kritik faktör olarak ön plana çıktı. Hatta şu an Teksas temsilcisi için James Harden’dan bile daha belirleyici parça olduğunu söylemek pek yanlış olmaz. Öte yandan, Chris Paul’ün oynayamayacağı haberiyle birlikte maç sonu handikapları da oldukça yüksek seviyeye çıkmış durumda. Bu sebeple ben ilk yarı seçimine yöneleceğim. Elenmenin kıyısına gelen son şampiyon herhangi bir sürprize mahal vermemek adına agresif bir maç başlangıcı gerçekleştirecektir diye düşünüyorum.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar