Anasayfa / Yorum ve Analiz / GS WARRIORS – CLE CAVALIERS (h11,5)

GS WARRIORS – CLE CAVALIERS (h11,5)

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

03 Haziran Pazar gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

678 GS WARRIORS – CLE CAVALIERS (h11,5) Ms 2 1,70

Pazarı pazartesiye bağlayan gece basketbolseverlerin gözü yine California’da olacak. Açılış maçında galibiyeti kıl payı kaçıran Cavaliers’ın kalbinin ne derece kırıldığını herkes gibi ben de merak ediyorum. Bu kapışmada Ohio temsilcisi en az açılış gecesindeki kadar motive olmak durumunda. Aksi hâlde Warriors rüzgarı arkasına alarak çok rahat bir galibiyete uzanacaktır. Ben LeBron ve arkadaşlarının son şampiyonu alt edebileceklerini ilk maçta görmüş olmasının inanç noktasında Cavs’i pozitif etkileyeceğini düşünüyorum. Cleveland Cavaliers’ın Oakland’da kazanmasının güç bir görev olduğunun farkındayım, fakat 11.5 sayılık handikapın aşılma olasılığı zayıf.

Hakkında Emre

Check Also

SPARTAKS JURMALA – KIZILYILDIZ

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bar