Anasayfa / Genel / AVUSTRALYA – PERU

AVUSTRALYA – PERU

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

26 Haziran Salı gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

137 AVUSTRALYA – PERU MS 1 2,40

Grubun oyunlarıyla beğeni toplayan iki takımının maçını izleyeceğiz. İlk maçında Fransa’ya karşı iyi mücadele eden Avustralya, şanssız bir şekilde 2-1 kaybetti. Danimarka maçından da 1-1’lik beraberlikle ayrıldılar ve oynadıkları oyun ve mücadeleyle her iki maçta da beğeni topladılar kesinlikle. Peru da benzer durumda. Belki de turnuvanın en keyifli maçlarından birini Danimarka karşısında izlettiler bize. Ancak hem o maçtan hem de Fransa maçından 1-0’lık yenilgiyle ayrılıp veda ettiler. Avustralya’nın gruptan çıkması için hem kendilerinin kazanıp hem de Fransa’nın Danimarka’yı yenmesi şart. Eğer bu şartlar gerçekleşirse bu kez de averaj hesabı devreye girecek. Avustralya 2 farkla kazanırsa her skorda direkt gruptan çıkmayı başaracak. Avustralya eğer Peru’yu tek farklı yenerse, bu kez de Fransa’nın Danimarka’yı yeneceği skor önemli. Çünkü Fransa da tek farklı kazanırsa bu kez hem Avustralya’nın hem Danimarka’nın averajları “0” oluyor. Bu durumda da atılan yenilen gollerin son durumu ve onların da eşitliği halinde sarı kart sayıları gibi değerlendirmelere kadar gidecek bir durum söz konusu. Sözün özü Peru, aynı İspanya karşısındaki Fas gibi güzel veda etme etmek isteyecek. Avustralya tarihe geçecek bir fırsat peşinde. Zor maç ama Avustralya kazanır düşüncesindeyim. Diğer seçenek üst. Skor tahminim 2-1.

Hakkında admin

Check Also

Organization: the Ultimate Convenience!

Getting to grips with The Online Organization Once you’ve came to the conclusion your small …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir