1 Eylül 2020 Basketbol’da Banko Maçlar

isimsiz

1 Eylül 2020 Basketbol’da Banko Maçları sizler için derledik.

Los Angeles C – Dallas İlk Yarı Sonucu: 1 – 1.35
Dallas, 4. maçı Luca Donçiç’in son saniye üçlüğü ile 135-133 kazandı. Çaylak oyuncu ilk yılında harikalar yaratıyor. Seride durum 2-2’ye geldi. Clippers serinin favorisi ama Dallas kolay lokma olmayacağını gösterdi. Bugün Clippers’ın galibiyete yakın olduğunu düşünüyorum. Maça iyi başlayıp, ilk yarıyı önde bitirirler.

Milwaukee – Miami Toplam Sayı (Uz. Dahil) 229.5: Alt – 1.40
Milwaukee, Konferans lideri olarak geldiği Orlando’da çok da iyi basketbol oynamadı. İlk turda Orlando Magic’i 4-1 ile geçtiler. Miami ise Play-Off’a doğru çıkışa geçti. Play-Off’ta da İndiana’yı 4-0’la geçtiler. Bütün maçlarda büyük üstünlük kurdular. Dragiç ve Buttler çok formda. Bu seride Nunn oynamayacak. Milwaukee’de ise Eric Bledsoe’nun durumu belirsiz. Formda Miami bir sürpriz yapabilir. Ben sert ve savunma ağırlıklı bir maç bekliyorum. 229.5’tan alt tercihini öneriyorum.

Oklahoma – Houston Toplam Sayı (Uz. Dahil) 232.5: Alt – 1.35
Play-Off’un en çekişmeli serilerinden biri. Houston, seride 3-2 önde. Russel Westbrook geri döndü ve son maçı 114-80 kazanıp öne geçtiler. Bugün de kazanırlarsa turu geçecekler. Mbah a Moute’nin durumu belirsiz. Oklahoma’da Burton’un da durumu net değil. Kritik bir maç olduğu için takımlar daha dikkatli olacaktır. Çok yüksek skor bekliyorum. 232.5’tan alt tercihini öneriyorum.

Yapacağınız kuponlar için 1 Eylül 2020 Basketbol’da Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

RIDVAN DİLMEN GÜNÜN KUPONU İÇİN TIKLAYINIZ

CAN TONGO GÜNÜN KUPONU İÇİN TIKLAYINIZ

BAY TAHMİN GÜNÜN KUPONU İÇİN TIKLAYINIZ

Sonraki

1 Eylül 2020 Avrupa'da Banko Maçlar

1 Eylül 2020 Avrupa’da Banko […]
Avrupa'da günün banko maçları