1 Mayıs 2020 Masa Teniis Banko Maçlar

Ali Destero

1 Mayıs 2020 Masa Tenisi Banko Maçları sizler için derledik

Gribkov – Merkushin / 1 – 1.38


Dünü istediği gibi geçiremeyen Gribkov bugüne iyi başladı ve 4 maçta 3 galibiyet aldı. Hareketli bir oyuncu ve hücumu seviyor. Merkushin ise dün oynadığı 7 maçta 4 defa mağlup olmuştu. Ancak daha iyi hücum ettiğini düşündüğüm Gribkov maçı kazanmaya yakın. Kısıtlı bültende 1.35 hiçde az bir oran değil.

Nemashkalo – Petrov / 2 -1.35


Nemashkalo’nun performans düşüklüğü devam ediyor. Dünden bugüne oynadığı 11 maçta 8 defa mağlup oldu. Petrov ise dün oynadığı 7 maçta 5 defa rakiplerine üstünlük kurdu. Kaybettiği maçları da 5.sette kaybetmişti. Backhand vuruşlarını sık kullanıyor. Aralarında oynanan son 10 maçın 9’unda galip gelen genç Petrov bugün de formsuz rakibini yenecektir.

Ovchinnikov – Matveev / 2 – 1.48


Ovchinnikov dünden bugüne kadar oynadığı son 5 maçın hepsinde mağlup olurken bu maçların 3’ü Matveev’e karşıydı. Matveev ise son 7 maçının 4’ünde galip geldi. Savunması hücumu kadar etkili olmasa da forehand vuruşlarıyla hücumda etkili oluyor. Bugün de daha iyi hücum eden ve rakibine göre formda olan Matveev kazanabilir.

Yapacağınız kuponlar için 1 Mayıs 2020 Avrupa’da Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

3 Mayıs 2020 avrupa'da Banko Maçlar

3 Mayıs 2020 avrupa’da Banko […]
Avrupa'da günün banko maçları