1 Nisan 2020 Avrupa’da Banko Maçlar

Ali Destero

1 Nisam 2020 Avrupa’da Banko Maçları sizler için derledik

Chinandega FC – Juventus / FC Çifte Şans 10 – 1.45


Hafta sonunda Ferretti karşısında hezimete uğrayan Chinandega, Managua’yı misafir edecek. Deplasman ekibi Managua’nın deplasmanda bu sezon 3 puanı bulunmuyor ve bu futbol ile zor gözüküyor. Eşit güçteki bu iki ekibin arasındaki maçta deplasman takımı galibiyetini imkansız görüyorum . Bankocular 10 çifte şans oynayabilir.

CD Ocotal – ART Municipal Jalapa / Çifte Şans 10 -1.30


Ocotalligin vasat ve gol yollarında sıkıntı yaşayan ekiplerinden biri. Jalapa güç olarak rakibinden daha güçlü olarak görünsede, henüz Jalapa’nın deplasman galibiyeti bulunmuyor. Düşük skorlu bir karşılaşma olmasını bekliyorum. Gol olarak da sorun yaşayan iki takımın müsabakasında kısır bir karşılaşma bekliyorum. 10 çifte şans ve 2,5 alt öneriyorum.

LAS Sabanas CF – Real Madriz / 2,5 Alt – 1.58


Deplasman ekibi Madriz son haftalar oyandığı futbol ve aldığı skorlarla yükseliş içinde olduğunu gösterdi. Son iki maçını kazanan Madriz, ligin dibinde bulunan Las Sabanas karşısına moralli ve istekli şekilde çıkacak. Madriz’in galibiyetine yakın olduğunu düşündüğüm bu maçta, LAS Sabanas’ın katı savunma yapacağını düşündüğüm için öncelikli önerim 2,5 alt

Diriangen FC – CD Walter Ferretti / Maç Sonucu 1 – 1.55


Üst üste kötü sonuçlar alıp puan kayıpları yaşayan Diriangen, Ferretti’yi konuk edecek. Ligde en az gol yiyen ekip konumunda bulunan Diriangen, başarılı savunma hattının bu hafta da işe yarayacağı duüşüncesindeyim. Ligde üst sıralar için mücadele veren Diriangen’in kendi evinde bu karşılaşma ile birlikte tekrardan çıkışa geçip hakettiği yerlere gelmesini bekliyorum.

Managua FC – Real Esteli / Karşılıklı GolVar – 1.70


Ligin zirvesinde bulunan Managua ve Real Esteli zirve yarışında önemli bir maça çıkacaklar. İki ekipte ligdeki tüm maçlarını kazanarak diğer takımlara göre bu ligin üstünde olduklarını ıspatladır. Gol yollarında sorun yaşamayan bu iki takımın bu maçta da seyircilerin beklentilerini karşılayacaklarını düşünüyorum.

Yapacağınız kuponlar için 1 Nisan 2020 Avrupa’da Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

1 Nisan 2020 Nikaragua Primera Ligi Banko Maçlar

1 Nisan 2020 Nikaragua Primera […]