10 Mart 2020 Avrupa’da Banko Maçlar

Ali Destero

10 Mart 2020 Avrupa’da Banko Maçları sizler için derledik

Liverpool – Atletico Madrid / İlk yarı 0,5 üst – 1.32


Watford mağlubiyeti ile taraftarlarını üzen Liverpool Şampiyonlar liginde 1-0 yenildiği Madrid karşısına çıkıyor. Madrid’deki ilk maçta Atleti 1-0 kazansa oynadığı futbol ikinci maç için umur vermemişti. Ancak Simeone, yine de istediği sonucu almayı başardı. Anfield’da ilk dakikadan itibaren büyük bir Liverpool baskısı göreceğiz. Ligde herşey yolunda gittiği üzere bu maçta çok farklı bir Liverpool izleyeceğiz . Liverpool ilk yarı baskı kurup golu bulacaktır.

Leipzig – Tottenham / 1 – 1.42


İlk maçta istediği skoru alan Leipzig ligde kötü gitse de bu maça verdikleri önem gereğinden fazla . Takım halinde çok organize mücadele eden Leipzig’in turu kendi sahasında garantileyecektir. Tottenham cephesinde Son ve Kane’in sakatlıkları oyun planında değişikliklere sebep oldu. Mourinho’nun nasıl bir kurguyla sahaya çıkacağı da muamma. Leipzig’in galibiyete uzanıp tur biletini kapacağını düşünüyorum.

Yapacağınız kuponlar için 10 Mart 2020 Avrupa’da Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz. 

İyi şanslar!

Sonraki

10 Mart 2020 Türkiye'de Banko Maçlar

10 Mart 2020 Türkiye’de Banko […]
futbol günün bankosu