10 Mayıs 2020 Güney Kore K-Lig 2 Banko Maçlar

Ali Destero

10 Mayıs 2020 Güney Kore K-Lig 2 Banko Maçları sizler için derledik.

Chungnam Asan FC – Bucheon / ilk yarı 0 – 1.95


Bucheon için bu sezon daha zorlu bir sınav olacak. Özellikle ligin zorluğunun artması onların hata yapma şanslarını azaltıyor. Asan takımı ise geçtiğimiz sezon başarısız bir süreç yaşamıştı. Geçen sezona sezonun ilk dört maçının üçünü kazanarak başlamışlardı. Tüm bunlar göz önüne alındığında maçın ilk yarısında birbirini tartan bir oyun tarzı olmasını bekliyorum.

FC Anyang – Ansan Greene / 2,5Üst – 1.62


Geçtiğimiz sezonun iki tane iyi takımın mücadelesi. İyi takımlar olmasına rağmen ikisi de şanssız bir sezon geçirdi. Anyang ligi geçen sezon üçüncü tamamlamıştı ve otorilere göre üst ligi hak etmişlerdi. Ansan Greeners son haftada playoff resmi dışında kalmıştı. Aralarında son iki maçında gol baremi hep 3.5 üstüne geçti. Bu maç her ne kadar sezonun ilk maçı olsa da 2,5 gol barajının aşılmasını bekliyorum.

Gyeongnam FC – Jeonnam Drag / 2,5Üst – 1.70


Birinci ligden playofflar sonrası düşen Gyeongnam, yeni bir sayfa açarak başlıyor. Aralarında oynanan son üç maçta en az bir takım üç gol üstüne çıkmayı başardı. Keyifli bir maç bizleri bekliyor olabilir. Maçın favorisi ev sahibi olarak görünse de Jeonnam geçtiğimiz sezonun son haftalarında yakaladığı performansını koruduğu kadrosu ile devam ettirecektir. Bu yüzden 2.5 üst alarak ev sahibinin yapacağı olası hatadan uzak durmak mantıklı olacaktır.

Yapacağınız kuponlar için 10 Mayıs 2020 Güney Kore K-Lig 2 Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

Porto Ekonomik Krizde

Porto Portekiz ve dünya futbolunun […]