12 Haziran 2020 Türkiye’de Banko Maçlar

isimsiz

12 Haziran 2020 Türkiye’de Banko Maçları sizler için derledik.

Fenerbahçe – Kayserispor / 4,5 Alt 1.25


Tam 3 ay sonra Süper Lig’e kavuşurken Sarı Lacivertli ekipte teknik direktör krizi devam ediyor. Lig tarihinin en uzun kazanamama serilerinden birini yaşayan Fenerbahçe, aranın ardından kazanıp şanssızlığını da kırmak istiyor. Ancak Sarı Lacivertli ekipte sezonun en skorer iki ismi Muriqi ve Kruse sakatlıkları sebebiyle yoklar. Hasan Ali Kaldırım da cezalı! Fenerbahçe’nin hücumda bir kez daha aksaması muhtemel. Kayserispor’da da Campanharo ve Henrique cezalı. Özellikle Henrique’nin yokluğunda skor yükü tamamen Mesanovic’e kaldı. Saraçoğlu’ndaki seyircisiz karşılaşmada temponun ve keyifli futbolun aksine ben düşük skorlu bir maç beklentim var. Hatta riski minimuma indirip 4.5 altı tercihini banko kuponlar için tavsiye edebilirim.

Göztepe – Trabzonspor Karşılıklı Gol Var 1.55


Şampiyonluğun iddialı ekiplerinden olan Trabzonspor, Hüseyin Cimşir yönetiminde son haftalarda verimli bir antrenman programı geçirdi. Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde pozitif bir hava hakim ve tüm futbolcular kenetlenmiş vaziyette. Trabzonspor’un hücumdaki akıcı ve etkin oyununu sürdürmesi de muhtemel. İzmir temsilcisinde eksik yok! Tam kadro mücadele edecek olan Göztepe de, kritik kontratak silahlarıyla Trabzon’un Campi ve Costa’lı ağır stoper tandemi karşısında muhakkak tehlike yaratacaktır. Karşılıklı goller, en çok aklıma yatan tercih.

Yapacağınız kuponlar için 12 Haziran Türkiye’de Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

12 Haziran 2020 Avrupa'da Banko Maçlar

12 Haziran 2020 Avrupa’da Banko […]
Avrupa'da günün banko maçları