13 Mart 2020 Türkiye’de Günün Bankosu

Ali Destero

Ankaragücü- Rizespor
Geçtiğimiz hafta Beşiktaş’a da mağlup olarak mağlubiyet serisini 3’e çıkaran başkent ekibi, Vodafone Park’ta kötü bir oyun sergilemedi. Hatta maçın bazı kırılma anlarında fırsatları tepmeseler mücadeleden puan da çıkartabilirdi. Ankaragücü’nde tüm olumsuzluklar bir yana, en büyük avantajlardan biri takımda eksik oyuncu bulunmaması. Rizespor’da Ünal Karaman’ın göreve gelişi pozitif bir gelişme. Alanyaspor’la puanları paylaşan Rize, 5 hafta sonra 1 puan alabildi. Rize’nin deplasman karnesi iç açıcı değil. Ateş hattında şu aşamada puana daha fazla ihtiyaç duyan taraf Ankaragücü olduğundan, iç saha faktörüyle en azından kaybetmeyeceklerini düşünüyorum. Fakat her ne kadar iç saha avantajı olsa da, devletin aldığı karar ile spor karşılaşmaları seyircisiz oynanacak.

Çifte Şans:1X

Kasımpaşa – Göztepe
Son 3 haftada adeta yükselişe geçen Kasımpaşa, geçtiğimiz hafta Kayserispor karşısında resmen moral buldu. Koita’nın da kadroya dönmesiyle, Thiam, Hajradinovic ve Ndongala gibi isimlerin de katkılarıyla hücumda ciddi tehlikeler yaratıyorlar. Konuk Göztepe ise son 2-3 haftadır ciddi düşüşte. Puan kayıpları sebebiyle üst sıralarla makası da açan Göztepe, Avrupa şansını da zora soktu. İlhan Palut, bu hafta şanssızlığı sonlandırma hedefinde. Son maçlarda gol yollarında zorlanan Göztepe’nin bu kez hızlı kontra silahlarıyla Kasımpaşa karşısında skor bulacağını düşünüyorum. İki ekip de fileleri havalandırmayı başaracaktır.

Karşılıklı Gol:Var

Yapacağınız kuponlar için 13 Mart 2020 Türkiye’de Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

13 Mart 2020 Avrupa'da Günün Bankosu

Watford – Leicester City Kötü […]
Avrupa'da günün banko maçları