15 Şubat 2020 Günün Bankosu

Ali Destero

15 Şubat 2020 Günün Banko Maçları, Banko Tahminleri

Mk Ankaragücü – Fenerbahçe

Alanya beraberliğinden sonra mutlak kazanmak zorunda olan Fenerbahçe, Rodrigues’in yokluğunda Ankara’daki bu maçı zorlansa da kazanacaktır.

Tahmin: Maç sonu 2
Oran: 1.35
Maç Saati: 20:00
Saha: Eryaman Stadyumu
Hakem: Mete Kalkavan
Önemli Notlar: Fenerbahçe’de sakat Rodrigues önemli bir eksiklik.

Denizlispor – Kayserispor

Kayserispor’da kurtarıcı olarak gelen Robert Prosinecki de işe yaramadı. Çıktığı 4 maçta 2 puan alan, len Robert Prosinecki ve ekibi Denizlispor’a konuk oluyor. Kayserispor’da Hasan Hüseyin Acar, Nurettin Korkmaz, Alpay Çelebi, Ziya Alkurt ve kaleci Hakan Arıkan’ın sakatlıkları var. Denizlispor rahat yenecektir.

Tahmin: 1
Oran: 1.58
Maç Saati: 14:00
Saha: Denizli Atatürk
Hakem: Özgür Yankaya

Hatay – Akhisarspor

Kendi sahasında hiç kaybetmeyen Hatayspor, Ligde 7 haftadır kazanamayan Akhisarsporu konuk ediyor. Kendi sahasındaki baskılı oyunu devam ettirmesini düşündüğüm Hatayspor rakibini mağlup edecektir. Maç sonu 1

Konyaspor – Göztepe

Kötü gidişatın faturasını Aykut Kocaman’a kesen Konyaspor’da hocalık görevine Bülent Korkmaz getirildi. Göztepe’de ise Beşiktaş maçının tekrar olmaması nedeniyle moraller bir hayli yerinde, istekli oyunu ve son haftalarda aldığı başarılı sonuçları göz önünde bulundurursak Göztepe Konya deplasmanında kaybetmeyecektir. 02 Çifte Şans.

Yapacağınız kuponlar için 15 Şubat 2020 Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz. 

İyi şanslar!

Bir cevap yazın

Sonraki

15 Şubat 2020 Avrupa’da Günün Banko Maçları

15 Şubat 2020 Avrupa’da Günün […]
Avrupa'da günün banko maçları