16 Haziran 2020 Basketbol’da Banko Maçlar

isimsiz

16 Haziran 2020 Basketbol’da Banko Maçları sizler için derledik.

Barcelona – Joventut Badalona Toplam Sayı 162,5 Üst – 1.35


Maç tarafsız sahada, Valencia’nın salonunda oynanacak. Barcelona’da koç Pesiç takımından çok memun olduğunu söyledi, finallerde iddialılar. Ligin en skorer takımılar, normal sezonda iç sahada 90, deplasmanda 87 sayı ort. oynayan takımdı. Rakip Badolona da normal sezonda iç sahada 84, deplasmanda 83 sayı ort. ile oynayan takımdı ve maçları da yüksek skorlu geçmeye müsait takımdı. Skor konusunda iki üretken takımın kapışmasında, keyifli maç bekliyorum, son dönemde de aralarındaki rekabette maçlar ağırlıkla Üst sonuçlandı, 162.5 Üst önereceğim.

Tenerife – Unicaja Malaga Toplam Sayı 160,5 Alt – 1.38


Maç tarafsız sahada, Valencia’nın salonunda oynanacak. Maç tarafsız sahada oynanacağı için kazananı kestirmek zor, güç dengeleri birbirine yakın iki takımın kapışması, oranların gösterdiği gibi taraf bahsinde ortada maç. Tenerife savunma takımlarına karşı, savunmasını sertleştirebilen bir takım, bu özellikleri hep vardı, rakip Malaga da bu sezon savunmada oldukça etkili, ligin en etkili savunmasına sahip 2.takımılar, yüksek skorlu kapışma beklemiyorum. 160.5 Alt önereceğim.

Bilbao Basket – Baskonia Ev Sahibi TS Altı/Üstü 76,5 Alt 1.42


Maç tarafsız sahada, Valencia’nın salonunda oynanacak. Baskonia normal sezonda savunma takımı olarak fazlaca öne çıkmıştı, rakipleri düşük skorda tutarak rahat kazanan takım profilleri vardı, bu görüntüleri sürecek mi göreceğiz. Bilbao normal sezonda evinde çok etkili ancak deplasmanlarda vasat performans sergileyen takımdı, tarafsız sahada oynamak Bilbao için bence handikap olacak. Baskonia güven veren savunma yapısıyla maçın haklı favorisi, Bilbao’yu düşük skorda tutmalarını da bekliyorum; bahis tercihim Bilbao 76.5 Alt olacak.

Yapacağınız kuponlar için 16 Haziran Basketbol’da Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

17 Haziran 2020 Avrupa'da Banko Maçlar

17 Haziran 2020 Avrupa’da Banko […]
Avrupa'da günün banko maçları