16 Nisan 2020 Masa Tenisi Banko Maçlar

Ali Destero

16 Nisan 2020 Masa Tenisi Banko Maçları sizler için derledik

Bychkov – Ilyukhin / 1 – 1.42


İlyukhin vasat bir oyuncu. Son günlerde performansı olarak da iyice çökmüş durumda. Oynadığı son 10 maçın 8’ini kaybetti. Bychkov çok iyi bir oyuncu değil ama rakibinden iyi olduğu kesin . Dünden bugüne çıktığı 7 maçın 4’ünde galip geldi. Aralarında oynanan 12 maçın 11’inde kazanan taraf olan Bychkov bugün de kazanacaktır.

Ilyukhin – Pavlenko / 2 – 1.38


İlyukhin üstte belirttiğimiz gibi turnuvanın kötü oyuncularından. Oynadığı son 10 maçın 8’inde yenildi. Pavlenko ise dünden beri oynadığı 11 maçın 7’sini kazanmayı başarmıştı. İki oyuncu arasında oynanan 13 maçta İlyukhin 4 defa galip geldi. Bugün de daha iyi oyuncu olan Pavlenko’nun kazanacağını düşünüyorum.

Kutuzov – Nemashkalo / 2 – 1.22


Nemashkalo dün harika bir gün geçirdi. Oynadığı 9 maçın hepsinde galip geldi. Zaten ligde iyi oyuncuları arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra formda da. Kutuzov ise ortalama bir oyuncu diyebiliriz. Aralarındaki son 13 maçın 12’sini kazanmış olan Nemashkalo bu maçı da da galip gelecektir.

Troyanov – Kolesnikov / 2 – 1.52


Troyanov dün oynadığı 7 maçta 2 kez galip gelebildi. Kolesnikov ise dünden beri oynadığı 7 maçın 5’inde galip gelmiş durumda. Genç oyuncu rakibine göre daha formda. Aralarındaki 5 maçın 3’ünü kazanan Kolesnikov’un yine kazanması sürpriz olmaz. Aralarındaki 5 maçın da 3 sette bitmemişti. Bunu da göz önünde bulundurarak canlıdan arkadaşlar toplam 4 yada 5 sete uzar oynayabilir.

Yapacağınız kuponlar için 15 Nisan 2020 Masa Tenisi Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

Fernando Muslera ''Evde Kalın''

Galatasaray’ın başarılı file bekçisi Fernando […]