17 Nisan 2020 Masa Tenisi Banko Maçlar

Ali Destero

17 Nisan 2020 Masa Tenisi Banko Maçları sizler için derledik

Arutiunyan – Lulikyan / 1 – 1.50


Arutiunyan son günlerde üst düzey performans sergiliyor. Dünden bugüne çıktığı 11 maçın 7’sinde galip gelirken kaybettiği 4 maçta da karşısında ligin en iyi teniscilerinden Nikiforov vardı. Lulikyan ise dün oynadığı 7 maçın sadece 2’sinde galip gelebildi. Performans ve kalite olarak rakibinin çok gerisinde olduğu aşikar. Aralarında oynanan son 6 maçın 5’ini kazanan Arutiunyan bugün de kazanmayı bilecektir.

Ermilin – Kryuchkov / 2 – 1.42


Ermilin ligin düşük galibiyet yüzdesine sahip oyunculardan biri. Oynadığı son 20 maçın 16’sında mağlup oldu. Kryuchkov ise lige iyi başladı fakat son günlerde performans olarak iyi olduğu söylenemez. Ancak oyun tarzı olarak rakibinden daha iyi olduğunu düşünüyorum. İki oyuncu arasında oynanan 10 maçın 8’inde masadan galip ayrılan Kryuchkov olmuştu. Bugün de kazanacaktır.

Lulikyan – Bazilevsky / 2 – 1.45


Lulikyan dün oynadığı 7 maçın sadece 2’sinde galip geldi. Bazilevsky de dünden beri rakibi ile aynı performansı gösterdi. Aralarındaki performanslara baktığımızda Bazilevsky öne çıkıyor. Oyun tarzı olarak dengesiz bir isim olsa da bugün Bazilevsky’nin galip geleceğini düşünüyorum.

Bazilevsky – Ivanov Stanislavovic / 2 – 1.58


İvanov oynadığı son 10 maçın 6’sında galip geldi. Bugüne de iyi başladı. Bazilevsky ise dünden bugüne çıktığı 7 maçta 2 defa galip geldi. Aralarında oynanan maçlarda ise İvanov’un üstünlüğü bulunuyor. Son 10 maçın 7’sini kazanmayı başarmıştı. Bugünde rakibine şans tanımayacağını düşünüyorum.

Yapacağınız kuponlar için 17 Nisan 2020 Masa Tenisi Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Next Post

Gomis, Fatih Terim'i Seçti

Galatasaray’ın eski oyuncusu Gomis birlikte […]