19 Haziran 2020 Basketbol’da Banko Maçlar

isimsiz

19 Haziran 2020 Basketbol’da Banko Maçları sizler için derledik.

Bilbao Basket – Joventut Badalona Handikap -4,5:2 – 1.45
Bilbao finallere Baskonia karşısında sadece ilk çeyrekte direnebildiği bir karşılaşma ile başladı. İki tecrübeli isim Rafa Martinez ve Ondrej Baldvin dışında maç içinde verimi yüksek oyuncular çıkaramadılar. Kısa oyuncuları savunmada etkisiz kaldılar. Badalona ise finallere Barcelona ile oynadığı maçla başladı ve zaman zaman oyundan düşse de maçın sonuna kadar kazanma ihtimalini diri tutarak oynadı. Ancak yenilmekten kurtulamadı. Dış şutlarda zayıf kaldılar. Prepelic’e de süre veremediler. Zizis ve Harangody’de kadroda yer almıyor. Barcelona gibi potansiyelli bir ekibe direnen Badalona’nın bu karşılaşmada da kolay teslim olmayacağını düşünüyorum.

Unicaja Malaga – Barcelona toplam Sayı 159,5:Üst – 1.35
Unicaja Malaga Tenerife’yi yenerek finallere başladı. Wacyznski çok verimli oynadı.Takım halinde %52 ile dış şut isabeti buldular. Barcelona ise 3 çeyrek önde götürdüğü maçta Badalona’ya son periyotta yakalandı.Ama 4 oyuncusunun çift hanei skor katkısını alarak kadro kalitesi ile kazandı.Bu sezon iki takım arasında oynanan tek maçta toplam 200 sayı çıktı. Bu maçta da en az 160 toplam sayı çıkacağını düşünüyorum.

Baskonia – Tenerife Handikap -3,5:1 – 1.32
Baskonia finallere çok rahat bir Bilbao galibiyeti ile başlarken Bask ekibini sadece 63 sayıda tuttu. 3 oyuncudan çift haneli skor katkısı aldılar. Granger ve Vildoza ikilisi dış şutlarda çok verimliydi. Tenerife ise Malaga karşısında kötü bir hücum performansı ile oynadı ve %30 ile dış şut isabeti buldu.Shermadini ve Huertas ikilisi de beklenenden çok uzaktaydı. Bu sezon iki ekip hazırlık dönemi de dahil tam 4 kez karşılaştı ve 4 maçı da Baskonia kazandı. Moralli başladıkları finallerde bir galibiyet daha alacaklarını düşünüyorum. Oran arttırmak isteyenler ikili bahiste MS1 ve 153.5 alt seçimini de deneyebilir.

Ludwigsburg – Bayern Münih Toplam Sayı 164,5:Üst – 1.67
Ludwigsburg finallerde ki etkili oyununu ilk maçta da gösterdi ve Bayern’i geriden gelerek 87-83 yendi. Maçın yıldızı eski Afyon BŞB’li Marcos Knigt olurken Wimbush ve Brase’den de önemli katkı aldılar. Bayern ise çeyrek finale çıkarken Ulm ve Oldenbug’a yenilmişti.Dağınık bir görüntüdeler. Monroe ve Djedovic yokken savunmada diri kalamıyorlar. Ve rakiplere yüksek yüzde ile hücum etme imkanı veriyorlar. Ludwigsburg’un oynadığı son 3 karşılaşmada en az 170 toplam sayı çıktı. Bayern Münih’in de son 5 maçında 4 kez 164.5 sayılık barem aşıldı. Tercihim 164.5 üst.

Ratiopharm Ulm – Frankfurt Handikap -7,5:1 – 1.45
Namağlup Ulm ilk maçta 40 sayılık bir farka ulaşırken 5 oyuncusundan çift haneli skor katkısı aldı. %43 ile dış şut isabeti buldular. Fraport Skyliners Frankfurt ise çok kötü şut attı ve hiç savunma yapamadı. Fraport Skyliners Frankfurt kısır bir takım ve bu maçta da Ulm favori. Lakovic’in istim üzerindeki ekibi namğlup serisini bozmaz ve rahat bir galibiyete daha imza atar.

Yapacağınız kuponlar için 19 Haziran Basketbol’da Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

19 Haziran 2020 Cuma Günün Banko Tahminleri

19 Haziran 2020 Cuma Günün […]