2 Haziran 2020 Avrupa’da Banko Maçlar

isimsiz

2 Haziran 2020 Avrupa’da Banko Maçları sizler için derledik.

Tartu JK Tam – Kuressaare / 1 – 1.35


Ev sahibi ekip Tartu ligde 4 haftada 3 gol attı ve kalesinde de 3 gol gördü. Şu ana kadar ligde bundan sonrasında dengeli bir oyun düzeni oynayacaklarınının göstergesini kanıtladılar. Fakat deplasman ekibi savunma olarak 4 haftalık sorunlar yaşadıklarının sinyanllerini verdi. Taraf bahsinde ev sahibi ekibin tarafında kalınması gerektiğini düşünüyorum. Gol bahsinde de 2.5 gol üstü seçeneği ideal.

Brondby – SonderjyskE / 1 – 1.55


Brondby bu sezon oynadığı iki Sonderjyske müsabakasından da mağlubiyet ile ayrıldı. Son 6 dış saha maçını da sıfır çekerek tamamladılar. Brondby cephesi, pandemi öncesinde oturttuğu 3-5-2 sistemi ve ideal kadrosuyla iyi bir performans yakalamıştı. Her ne kadar sonuç noktasında aman aman bir istikrarları olmasa da, devre arasında takımdan ayrılan çok önemli isimler düşünüldüğünde bu kadar az bir performans düşüklüğü normal olabilir. Burada Sonderjyske cephesi için olumsuz olan noktalardan bir diğeri de, pandemi süresince takımdaki oyuncuların ülkelerine dönmesi sonrası idmanlara katılamamaları oldu. Brondby’de bu durum neredeyse tam tersiydi. Brondby’nin muhteşem taraftar desteğinden yoksun olması önemli bir handikap kabul ediyorum ama oturmuş kadrosu ve tecrübeli hocası ile bu maçın favori ev sahibi.

Yapacağınız kuponlar için 2 Haziran Avrupa’da Günün Banko Maçları analizlerimizi değerlendirerek son kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi şanslar!

Sonraki

Almanya 3. Lig Maç Yorumları

Uerdingen 05 – Meppen Altı/Üstü […]