Anasayfa / Basketbol İddaa Tahminleri / BAMBERG – PANATHINAIKOS

BAMBERG – PANATHINAIKOS

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

02 Şubat Cuma gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

970 BAMBERG – PANATHINAIKOS MS 1 2,30

Panathinaikos beklentilerin üzerinde bir başarı ile üst sıralarda tutunmaya devam ediyor. Koç Pascual Xavier’ın gelişi ile beraber ivme yükselerek devam ediyor. Nick Calathes’in etrafında oldukça iyi organize olan bir ekip. Pota altında ise James Gist ve Chris Singleton’ın uyumu ve agresifliği ile rakiplerini devirmeye devam ediyorlar. Bamberg’in en iyi kozu ise evlerinde oynadıklarında seyirci desteğini çok kullanmaları. Fakat Euroleague’den yavaş yavaş kopmaya başladılar. Artık bu maçı da kaybetmeleri durumunda play-off şansını matematiksel olarak ayakta tutsalar da işleri çok zor olacak. Bir sürprize imza atabilirler düşüncesindeyim Almanya’da.

Hakkında admin

Check Also

NBA’DE GÜNÜN İDDAA KUPONU

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir