KHIMKI – MALAGA

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları görmek için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

02 Şubat Cuma gününe özel hazırladığımız bu kuponu gönül rahatlığı ile oynayıp paranızı katlayabilirsiniz Banko kuponlar ve güncel iddaa tahminleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

***

969 KHIMKI – MALAGA MS 1 1,25

Khimki, Bartzokas ile Euroleague başarılı bir sezon geçirmeye devam ediyor. Koç Kuban ile başardığı 2 yıl önceki başarıları tekrarlayabilir mi emin değilim fakat en azından takımın lideri ve diğer roller oldukça belli ve oyuncular da rollerini kabul etmiş durumda. Alexey Shved birinci skor opsiyonu ve sayı krallığında da çok iyi bir pozisyonda fakat en büyük handikabı maça iyi başlamaz ise olayı bireysel bir savaşa çevirip, takım arkadaşlarını oyundan düşürüyor. Malaga ise son dönemde form yakaladı fakat play-off’lar için iddialı olabilmeleri güç dürüyor. Zalgiris maçında ki gibi bu maçta da direnebilir. Handikap avantaj olabilir fakat handikapsız oynayacaklar için Khimki galibiyeti denenebilir.

Hakkında admin

Check Also

NBA’DE GÜNÜN İDDAA KUPONU

İddaa da banko maçlar , Hazır Kuponlar , şikeli maçlar , bundan sonra hergün sitemizde olacaktır. Sitemizin usta yazarlarının hazırladıgı kuponları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir